Домен та хостинг для сайту

Як правильно вибрати домен для сайту?

домен для сайту потрібно вибирати з міркувань постійної доступності до сайту, тобто він повинен працювати 24 години на добу 7 днів на тиждинь – доступ до зареєстрованого домену повинен бути доступний весь час!

Серед компаній які пропонують купити домен за певну суму, потрібно вибирати саму ту яка:

  1. яка довго працює на ринку. Зазвичай компанії які довго працюють на ринку реєстрації доменних імен не будуть резикувати своєю рипутацією!
  2. домен не повинен бути надто дешевим, деякі компанії пропонують перший рік реєстрації домену за смішні гроші скажем в 2$, а всі наступні роки просять 50$, що краще знайти домен за 12$ і мати на всі 4 роки. Звичайно все залежить від самого домену, якщо домен у зоні .com коштує одні гроші то в зоні .ua буде коштувати іншу суму грошей!
  3. знаходиться в тій країні, з якої ваша цільова аудиторія буде переходити на ваш сайт. Якщо ваш сайт розрахований на цільову аудиторію з України, то потрібно вибирати реєстратора доменних імен з України а не з США!

 

Як правильно вибрати хостинг для сайту?

Серед хостинг провайдерів які пропонують купити хостинг у них треба вибирати саму ту яка:

  1. яка довго працює на ринку продажі хостингу. Зазвичай компанії які довго працюють на ринку продажі хостингу не будуть резикувати своєю рипутацією!
  2. хостинг не повинен бути надто дешевим. Його дешивезна може оправдуватись тільки тим коли вам пропонують його купити на довгий період часу, при цьому вам зроблять скидку на кілька відсотків. Але навіть при цьому треба бути дуже обачним і дивитися в пошукових системах (Google, Yandex,…), які коментарі на сайтах відгуків залишають користувачі які користувались даним хостингом!
  3. хостинг провайдер повинен обов’язково знаходиться в тій країні, з якої ваша цільова аудиторія буде переходити на ваш сайт. Якщо ваш сайт розрахований на цільову аудиторію з України, потрібно вибирати українсьокого хостинг провайдера, а НІ з США або Росії!