Створення сайтів на WordPress

В цій статті ми поговоримо про створення сайтів на Wordpres а саме які потрібні інструменти для цього!

Створення сайтів на WordPress

  • Для того щоб писати код потрібен текстовий редактор або IDE. Серед текстових редакторів – Sublime Text, Notepad++, Atom, Brackets. Серед IDE це може бути WebStorm (html, css, js, etc), phpStorm(php code), NetBeans, Visual Studio Code.
  • Будь-який браузер для перевірки сайту (крім InternetExploer).

  • Емулятор реального сервера, це зазвичай XAMP (для Віндовс), MAMP (для МакОс), LAMP (для Лінукс), або дуже простий та розповсюджений зараз OpenServer на якому легко можна робити Створення сайтів на WordPress.

  • Знання html5, css3, JavaScript, php, bootstrap (та інших бібліотек та фреймворків для полегшення розробки) які допоможуть розробляти сайти на WordPress.

  • Знання базових функцій WordPress (без цього процес розробки унеможливлюється) і ви не зможете робити Створення сайтів на WordPress.

Створення сайтів на WordPress

  • Знання базової структури різних файлів та різних папок які потрібно розміщати по порядку дотримуючись правил WordPress.

Створення сайтів на WordPress

  • Вміти користуватися консоллю браузера! Це допоможе вам легше знаходити баги та помилки в коді при розробці сайтів на WordPress та пришвидшить час знаходження того чи іншого бага.

Створення сайтів на WordPress

  • Вміти користуватися такою програмою для Windows яка називається Total Comander! Вона служить для того аби переключатися між каталогами та скидати файли або папки чи архіви з папки в папку! Але яке відношення ця програма має до Створення сайтів на WordPress ? Справа в тому що ця програма має функції пошуку файлів по каталогам (а також є допоміжні функції пошуку файлу по кодуванню)! Також програма володіє функцією пошуку в файлах ключових слів! Тобто знайшли ви якийсь клас який псує вигляд сайту а вам потрібно щоб так не виглядав і вам потрібно видалити той клас з файлу де ви не знаєте він знаходиться! В вводите цей клас в Total Comander і він знаходить вам файл в якому він є прописаний.

  • Після того як програміст виконав Створення сайтів на WordPress він повинен знати як зареєструвати та купити домен та хостинг для сайтів! Як підключити домен до хостингу! Як правильно створити базу даних на хостингу, як загрузити файли сайту на хостинг, як підключити раніше створену базу даних до сайту!

  • Як потрібно правильно робити Бекап сайту та якими інструментами користуватися!

В даній статті було розібрано лише базові знання щодо розробки сайтів на WordPress і список є не повний для програмістів які наприклад займають масштабними проектами!

 

Ви можете замовити Створення сайтів на WordPress і можете зателефонувати до мене за телефоном – 099-364-8336 , або написати на емайл адресу – labdev95@gmail.com !