Як правильно вибрати Домен та Хостинг для сайту

В цій статті ми поговоримо про те як правильно вибрати домен та хостинг для сайту та яка ціна на домен чи хостинг повинна бути в реєстратора доменів та хостинг провайдера щоб їх можна було брати не боячись що вас можуть обманути не добросовісні провайдери!

Як правильно вибрати домен для сайту?

домен для сайту потрібно вибирати з міркувань постійної доступності до сайту, тобто він повинен працювати 24 години на добу 7 днів на тиждинь – доступ до зареєстрованого домену повинен бути доступний весь час!

Серед компаній які пропонують купити домен, потрібно вибирати саму ту яка пропонує наступні переваги:

  1. яка довго працює на ринку. Зазвичай компанії які довго працюють на ринку реєстрації доменних імен не будуть резикувати своєю рипутацією!
  2. домен не повинен бути надто дешевим, деякі компанії пропонують перший рік реєстрації домену за смішні гроші скажем в 2$, а всі наступні роки просять 50$, що краще знайти домен за 12$ і мати на всі 4 роки(за 50$). Звичайно все залежить від самого домену, якщо домен у зоні .com –  коштує одні гроші то в зоні .ua – буде коштувати іншу суму грошей, com.ua – ще іншу суму оплати за рік!
  3. знаходиться в тій країні, з якої ваша цільова аудиторія буде переходити на ваш сайт. Якщо ваш сайт розрахований на цільову аудиторію з України, то потрібно вибирати реєстратора доменних імен з України а не з США! Так як можлива цілком суттєва затримка користувач-країна(реєстратор домену) якщо реєстратор доменів знаходиться далеко від вашої країни!
  4. Також як правильно вибрати доменне ім’я для сайту якщо він скажімо розрахований на користувачів з вашого міста, в такому випадку вам потрібен регіональний домен!

Як правильно вибрати хостинг для сайту?

Серед хостинг провайдерів які пропонують купити хостинг у них треба вибирати саме той який має ряд переваг:

  1. яка довго працює на ринку продажі хостинг послуг для сайтів. Зазвичай компанії які довго працюють на ринку продажі хостингу не будуть ризикувати своєю репутацією!
  2. хостинг не повинен бути надто дешевим. Його дешевизна може бути логічна тільки тоді коли вам пропонують його купити на довгий період часу, при цьому вам зроблять знижку на кілька відсотків. Але навіть при цьому треба бути дуже обачним і дивитися в пошукових системах (Google,…), які коментарі на сайтах відгуків залишають користувачі які користувались даним хостингом!
  3. хостинг провайдер повинен обов’язково знаходиться в тій країні, з якої ваша цільова аудиторія буде переходити на ваш сайт. Якщо ваш сайт розрахований на цільову аудиторію з України, потрібно вибирати українського хостинг провайдера! Так як хостинг провайдер який знаходиться за тисячі км. від вашої країни буде мати невелику затримку (а інколи і цілком велику затримку) при зверненні(перенаправленні) на ns-сервера хостинга, що в свою може збільшити загрузку вашого сайту інколи в рази – при дешевому хостингу який знаходиться десь там далеко…!

Розмірковуючи над тим як правильно вибрати  хостинг для сайту та також слід пам’ятати як правильно вибрати домен для сайту  ви повинні зрозуміти: що у загальному випадку вибір хостингу та домену може вплинути на загальну швидкість загрузку веб сторінок вашого сайту (час відповіді від сервера)!!!

Консультация!

Консультація!

Догори