HTML5 з нуля Знайомство | Установка notepad++ | Сайт для вивчення html5

HTML5 з нуля відео урок

Що таке html5 | html5 з нуля відео урок

В цьому відео уроці ми поговоримо що таке html5 (heper text markup language) – мова розмітки гіпертексту використовується для створення веб документів(веб сторінок, сайтів)! Дізнаємось як можна вивчити html5 з нуля якщо ви початківець. Познайомимось з тегами. Встановимо такий текстовий редактор з підсвіткою коду для написання коду як notepad++

Вивчемо такі теги як:

!doctype – тег що вказує браузеру яку версію html ми використовуємо!

head – тег який відповідає за розміщення meta тегу кодування та тегу title а також мета інформації, а також в більшості випадків в ньому розміщують скрипти та стилі для сайту!

meta – тег мета інформації з атрибутом charset – відповідає за відповідне кодування нашої веб сторінки!

title – тег заголовка вкладки (в браузері) нашої веб сторінки створеної за допомогою html5.

body – тег що відповідає за все поле зору документу, тобто за весь наш документ і в ньому розміщується більшість всіх тегів таких як p, div, br, h1,h2,h3, a, img та інших тегів!

p – тег параграфа використовується для внесення основного тексту та параграфа (відступу) за замовчуванням!

h1, h2, h3, h4, h5, h6 – теги заголовків сторінки, використовуються на практиці тільки перших три тега заголовку.

br – тег переносу на новий рядок або ще називають тегом брейку)

a – тег для позначення тексту, картинки чи іншої інформації як ссилки на інші ресурси чи ресурси поточного сайту!

img – тег для вставки зображення на сайт!

table – тег для створення таблиці (зараз рідко використовується але колись дуже давно всерйоз використовувався для створення структури сайту). цей тег також має підтеги такі як (розберемо): tr, td, th.

Також розберемо списки для меню ol та ul. ol – тег номерованого списку. ul – тег маркированого списку. li – внутрішній тег що відображає списки меню.

div – тег для побудування блочної структури сайту. в новому стандарті html5 представлені нові теги які заміняють даний тег. але тим не менш програмісти використовують його й сьогодні у вирішенні своїх задач.

span – тег рядкового елементу. використовується в тих випадках коли в нього потрібно загнати ціну, який небудь символ, чи іншу специфічну інформацію що не повинна розміщатися в блочному елементі та потребує для реалізації наших цілей.

form – тег відправки форми на сервер. використовується в основному для заповнення форм реєстрації чи авторизації на сайті. також є інші внутрішні тег(які ми розглянули) це: input з відповідними атрибутами які ми розглянули у даному відеоуроці!

Цей відео урок я надіюсь допоміг вам зрозуміти що таке html5, для чого він використовується, де можна переглянути документацію по html5 та як цим всім користуватися. Дякую за увагу. Успіхів!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори