Як можна перевірити адаптивність сайту

В цій статті ми поговоримо про те як можна перевірити адаптивність сайту самому після того як  Веб програміст в якого ви його замовляли вам його зробив.

Адаптивний сайт повинен працювати коректно на будь-яких пристроях чи то – Планшеті, телефоні, ноутбуці, ПК,  Смарт Телевізорі і т.д.!

Як можна перевірити адаптивність сайту на найбільш часто вживаних пристроях які використовують користувачі для виходу в інтернет – це комп’ютер, ноутбук, планшет, та телефон! Але у вас може не бути цих 4-х пристроїв або вони можуть відрізнятися один від одного своїм розширенням екрана та діагоналлю!

Як перевірити адаптивність сайту

Нижче приведено 3 способи як можна перевірити адаптивність сайту самому:

Перший спосіб (багато  пристроїв): Зайти на сайт з мобільного пристрою – смартфона, планшета або ноутбука і порівняти як сайт змінився. В адаптивному сайті не повинно бути горизонтального повзунка прокрутки ні на одному з пристроїв, а також на сайті контент повинен адаптуватися під ширину екрану без появи горизонтальної полоси прокрутки на будь-якому із девайсів (текстом, зображеннями, іншим вмістом – повинно адаптуватися під пристрій)!

Другий спосіб (підходить для ноутбуків та ПК): Відкрити сайт у одному з браузерів та горизонтально зменшувати вікно браузера дивлячись при цьому чи міняє сайт свої розміри, структуру розміщення блоків та  зображень. В цьому випадку також на сайті не повинен появитися горизонтальний повзунок прокрутки в браузері, Також в цьому варіанті повинно мінятися кількість блоків з вмістом (текстом, зображеннями, іншим) при звуженні вікна вашого браузера!!

Ці 2 способи які застосовуються, після того як ви замовили у веб розробника наприклад: послугу створення адаптивних сайтів, вони  не є єдиними і остаточними способами, так як існують також онлайн сайти які вирішать питання  як перевірити адаптивність сайту, і переходимо до 3-го способу перевірки:

Третій спосіб включає сервіси які вирішать наше питання – інструменти для перевірки адаптивності сайту: зазвичай для детального перегляду передбачає наявність комп’ютера або ноутбука з якого можна буде зайти на даний сайт і повиставляти різні розширення різних мобільних пристроїв та моніторів і подивитися в реальності адаптивний ваш сайт чи ні! Далі нижче показано безкоштовні інструменти для перевірки адаптивності сайту пряму у вікні вашого браузеру, єдине що для цього вам потрібен буде як мінімум ноутбук або ваш персональний комп’ютер, так як з мобільного ви нічого не зможете толком побачити!

  • Responsive Design Cheker – http://responsivedesignchecker.com/

  • ScreenFly – http://quirktools.com/screenfly/

  • Responsive Web Design Testing Tool – http://responsive.pixeltuner.de/

Дякую за перегляд даної статті!

Якщо ви хочете замовити створення адаптивних сайтів на WordPress, ви можете написати на е-майл адресу – info@labdev95.com.ua

як перевірити сайт на адаптивність!

Догори