Як зареєструвати сайт в Google та підняти в ТОП

Як зареєструвати сайт в Google та підняти в ТОП

У цій коротенькій статті ми розглянемо як зареєструвати сайт в Google та підняти в ТОП пошукової видачі Гугл!

Дивіться щоб зареєструвати сайт в Гугл потрібно наступним чином перейти (на картинці нижче показано) по ссилці за якою можна зареєструвати ваш ресурс в Гугл – https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=uk (копіюємо це посилання на гугл і вставляємо в адресну строку браузера)

Щоб поступово підняти сайт в ТОП пошукових систем потрібно надати вашим клієнтам високоякісний контент який розміщається на сторінках сайту, особливо на домашній сторінці так як вона має найбільший пріоритет індексації  для пошукових систем.

Як зареєструвати сайт в Google та підняти в ТОП

Писати якісні статті для сайту щоб підняти сайт в ТОП Google які обов’язково будуть чітко та точно описувати вашу тему а заголовки  статті будуть відповідатимуть самій тематиці сторінок сайту ( приклад картинка нижче).

Як зареєструвати сайт в Google та підняти в ТОП

Дотримуватись правил Гугла! Тобто не потрібно писати ті ключові слова які не відповідають вмісту  вашої статті, вмісту рубрики, теми і т.д.. Тобто якщо ваша стаття розповідає – “як підняти сайт в ТОП Google” то і одне із ключов их слів повинно бути таким ж як і назва статті!

як підняти сайт в ТОП Google

Використовувати максимально чіткі урл (url) посилання, які відповідають вмісту статті (картинка нижче)аксимально чіткі урл (url) посилання

Потрібно узгоджувати замовлення сайту для вас щоб там були логічні структури посилань (або щоб можна було їх настроювати з адмін панелі вашого сайту), приблизний приклад – картинка вище, перша ссилка! Використовуйте як найменше фреймів на ваших сторінках сайту (картинка нижче), а ще краще не використовувати фреймів бо це може погано сказатися на позиціях вашого сайту в пошуковій видачі топ сайтів Google!Не використовуйте фрейми

Ні в якому разі Не заповнюйте свою сторінку списками ключових слів! Ці дії в найближчому майбутньому можуть призвести до потрапляння сайту в фільтр пошукових систем (само собою таких як таких пошукових систем як Google)Не заповнюйте списками ключових слів

Не використовуйте зображення для відображення важливих імен, заголовків до статті та інших важливих назв компанії і т.д.. Так як пошукові системи (Google) не розрізняють ім’я що написано на зображенні вставленому на сайт! Використовуйте простий але красиво оформлений текст в важливих заголовках замість картинок!Не використовуйте зображення для відображення важливих імен

Ні в якому разі Не створюйте кілька копій сторінок з одним і тим самим вмістом під різними URL-адресами (картинка нижче)! Ваш сайт може понизитись в пошуковій видачі або ще гірше (при таких регулярних діях) може потрапити в фільтр (бан) Google найближчим часом!

Пишіть статті для сайту якомога частіше, періодично через певні проміжками часу (наприклад через 1 день, кожен день, або раз чи 2 рази втиждень; головне тут Періодично)! Так  як щоб поступово підняти сайт в ТОП Google пошукова система любить постійність наповнення вашого ресурсу якісним контентом.

Користуйтесь хорошим хостинг провайдером, надійними сервісами реєстрації домену, по можливості зжимайте та оптимізуйте код та картинки. Використовувати інструмент Google Page Speed  – https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/ (силка на інструмент Google Page Speed), для перевірки швидкості сайту(показано картинка нижче).

Ці 12-правил допоможуть вам вирішити питання як зареєструвати сайт в Google та підняти в ТОП та виправити помилки пов’язані з поганим рангом в пошукові системі Google або в інших пошукових системах при регулярному наповненні сайту якісним контентом!

Догори