Створення сайту у Львові

WordPress | Tilda | WiX | Weblium

 Україна увійшла в нову еру інтернет технологій. Тепер, для того, щоб вивести бізнес на рівень високих продажів або заявити про себе, потрібен власний веб-ресурс. Вже 2 роки студія LabDev95 робить створення сайту у Львові справою свого життя. Понад 40 компаній за допомогою нашої веб студії, підняли свої прибутки та збільшили конверсію сторінок. Агенція відкрита до нового співробітництва, Я завжди приймають до уваги побажання клієнтів, і у нас коштує сайт від 150$. Ми уважно обробляємо всю надану інформацію, зважаємо на цільову авдиторію замовника, вивчаємо конкурентів, і врешті, випускаємо авторський веб-продукт. Ви можете замовити у нас створення сайту у Львові за номером телефону 099-744-9571!

Веб студія labdev95

Доступна ціна

Підтримка і налаштування

Повний запуск в роботу вашого проекту

Доступна ціна

Підтримка і налаштування

Повний запуск в роботу вашого проекту

Як виглядає адмінка сайту клієнта. Створення сайту Ціни.

Асортимент веб-продуктів Lab Development 95 (labdev95) – вражаючий!

Здається, замовити створення сайту – не велика справа, були б гроші. Це розповсюджена помилка. Кількість вартісних майстерень з розробки сайтів – мізерна. Наша студія цінує кожного свого замовника, його час та фінанси. Саме тому ми узгоджуємо кожен етап формування ресурсу з клієнтом, тестуємо продукт і надаємо консультацію з подальшого користування. Наша агенція пропонує такі послуги:

 • сайти візитки;
 • інтернет магазини;
 • лендінги;
 • корпоративні блоги;
 • веб-каталоги;
 • промо;
 • сторінки особистого користування;
 • новинні портали.

Продукт буде простим в користуванні та матиме безліч можливостей для самостійного наповнення замовником. Завдяки постійному спостереженню за зміною тенденцій, наша розробка буде концептуальною та відповідною до сучасних норм сайтостворення. В процесі створення сайту, ми надаємо такі послуги:

 • розміщення даних на хостингу
 • реєстрація доменного ім’я
 • підтримка та консультація, за потреби
 • написання авторського тексту, для заповнення ресурсу
 • оптимізація текстів та мета-тегів для пошукових систем

Для того, щоб зв’язатись з нами та замовити сайт вам потрібно зателефонувати за номером 099-744-9571, або написати на електронну пошту: info@labdev95.com.ua. Ми швидко та професійно проконсультуємо вас з усіх питань щодо створенню сайту у Львові і щоб ви не виходивши з дому змогли отримати свій веб сайт максимально швидко та якісно і за мінімальну ціну.

Мінімальна вартість послуг, в залежності від виконаної роботи та специфіки, коливається в середньому 150$ для сайту візитки та в середньому 200$ для інтернет магазину, буває по різному все залежить від скалдності розробки сайту, і ціна на основі цього звичайно може коливатися! Загальну ціну ви можете розрахувати, залишивши свої данні на цьому сайті. В базі веб студії є безліч готових варіантів сайтів, якщо необхідно отримати швидкий результат. Також виконуємо персональні замовлення, з урахуванням всіх особистих побажань клієнта.

Адаптивність сайту

Галицька лабораторія, або створення сайту Львів

Ми працюємо з системою Google, а також будуємо роботу на найбільш перевірених двіжках та конструкторах, таких як:

 • CMS WordPress;
 • WiX;
 • Weblium;
 • Tilda

Кожен з цих двіжків та конструкторів, по своєму особливий. В залежності від того, який проєкт потрібно виконати, ми підберемо той, що буде задовольняти замовника. Відповідно до обраного варіанту, по закінченню роботи, власник сам зможе додавати потрібну графіку, відео, текстові файли. За потреби, студія надає супровід, у вигляді рекламного налаштування та СЕО-просування. Навіть якщо ви не знаєте, як має виглядати ресурс, ми надамо вам поради з приводу: функціоналу, дизайну, і контенту, який вірогідніше зацікавить авдиторію.

Маєте питання ?

Ми співпрацюємо дистанційно, зв’язок з нами ви зможете підтримувати не виходячи з домівки, або навіть знаходячись за кордоном. Над вашим замовленням працює фахівець широкого спектру: верстальник, програміст, а також для індивідуального проекту є веб-дизайнер та копірайтер.

Завдяки можливості створення сайтів у Львові, бізнес для галичан став ближче, а його реалізація – простіше. Безліч портфоліо для талановитих особистостей; кілька десятків інтернет магазинів, що збільшили реалізацію; односторінкові сайти, що принаджують нових покупців, та спонукають їх провести повторні закупи. Всі ці досягнення, здійснені руками нашої веб студії. Все ще вагаєтесь? Тоді давайте подивимось, які бонуси отримують власники веб-сайтів, які вже з нами співпрацювали:

 1. Збільшилась аудиторія в соціальних мережах та ютуб-каналах.
 2. Підвищилась впізнаваність бренду та довіра до них.
 3. Розширились можливості для спілкування з потенційними партнерами та клієнтами.
 4. Можливість швидко реагувати на зміни (новини, цінова політика)
 5. Інформація про власника доступна 365 днів і 24/7, тобто ви не втрачаєте час на надання відомостей про свою продукцію, але відвідувач самостійно може дізнатись те, що його цікавить.
 6. Власний ресурс на щабель підвищує компанію над конкурентами, додає вагомості.

За статистикою, кошти витрачені на замовлення сайту, окупаються за 1 місяць його активного використання (якщо замовляєте в нашій веб студії), при умові якісного просування. Для порівняння: щотижнева реклама в тиражованому друкованому виданні в рік обійдеться в 1000$. Тоді як, особистий ресурс, за той же час, коштуватиме приблизно 200-300$ за рік оплати хостигу та домену для нього, різниця очевидна в рази 🙂

Ми готові допомагати розвитку вашої справи, достатньо лише зв’язатись з нами і світ інтернету буде працювати для вас!

Догори