Створення сайту в Чернівцях

Lab Development 95 -> labdev95

Бізнес має працювати потужно. 21 сторіччя не прощає повільного руху. Якщо ви вирішили працювати самі на себе, то приготуйтесь до того, що прогрес, рано чи пізно, підштовхне до створення сайту в Чернівцях  якщо ви знаходитесь в даному місті або області, то ви вірно натрапили на веб студію labdev95 🙂 Особистий ресурс, створений за індивідуальними параметрами, дасть переваги над конкурентами та збільшить увагу до продукції. Це стосується не тільки продажів, але і самореклами, чи популяризації власного бренду. Тому до вибору виконавця треба поставитись з відповідальністю. Агентство Lab Development 95 – готове запропонувати професійні послуги сайтостворення. Тут ви зможете замовити продукт будь-якого рівня складності: від готового сайту до унікального іміджевого сайту. Двері веб-студії завжди відкриті для діяльних та продуктивних людей. Можете замовитии у нас створення сайту в Чернівцях по телефону 099-744-9571!

Як виглядає адмінка сайту клієнта. Створення сайту Ціни.

Етапи створення сайту

Ідея

У вас народилась геніальна ідея відкрити свій стартап з надання послуг чи продажу товару за допомогою власного веб сайту, по новому методі який може зацікавити вашу потенційну аудиторію.

веб студія LabDev95

Ви озвучуєте свою ідею як ви бачете свій проект в роботі. Ми з вами в свою чергу радимось і приходимо до спільного знаменника як повинен виглядати ваш продукт для кінцевого користувача.

веб студія LabDev95

Ви озвучуєте свою ідею як ви бачете свій проект в роботі. Ми з вами в свою чергу радимось і приходимо до спільного знаменника як повинен виглядати ваш продукт для кінцевого користувача.

Домен+Хостинг

Підбираємо запам’ятовуючу назву домену та зручну доменну зону. Також вибираємо надійного хостинг провайдера з гарантіями.

Сайт для вас

В залежності від реалізації проекту ми продумуємо оптимальне рішення сайту саме для реалізації вашої ідеї. 

Сайт для вас

В залежності від реалізації проекту ми продумуємо оптимальне рішення сайту саме для реалізації вашої ідеї. 

Розробка сайту

Далі ми розробляємо ваш веб сайт згідно всіх критерій, структури та зовнішнього вигляду.

Google пошук

Далі необхідно зареєструвати ваш сайт в Google для того щоб його могли побачити користувачі з будь-якої країни світу.

Google пошук

Далі необхідно зареєструвати ваш сайт в Google для того щоб його могли побачити користувачі з будь-якої країни світу.

Реклама та СЕО

Також вам буде необхідна реклама для просування вашого веб сайту. А для клієнтів які працюють на перспективу СЕО просування сайту в ТОП.

Фініш

Ну от ми і вийшли на фінішну праму. Ваш проект активно рекламується, а ви заробляєте гроші за допомогою власного сайту продаючи чи надаючи послуги своїм клієнтам.

Фініш

Ну от ми і вийшли на фінішну праму. Ваш проект активно рекламується, а ви заробляєте гроші за допомогою власного сайту продаючи чи надаючи послуги своїм клієнтам.

Вирішили замовити створення сайту в Чернівцях?

Агенція  LabDev95, в обличчі засновника, готова співпрацювати в режимі online. Для цього потрібно відправити листа на електронну скриню info@labdev95.com.ua, чи зателефонувати за номером 099-744-95-71. А для чернівчан є чудова нагода поспілкуватись особисто, в офісі студії, яка знаходиться біля ТЦ «Колос».

При купівлі веб-сайту ви отримаєте:

 1. Реєстрація доменного імені
 2. Розміщення даних на хостінгу
 3. Розробка сайту під індивідуальний бізнес
 4. Наповнення контентом (окрема послуга, при потребі)
 5. Консультація для подальшого користування (якщо необхідно)
 6. Налаштування базового СЕО-просування (окрема послуга, ціна обговорюється)

Ви можете замовити такі види послуг:

 • сайт візитку
 • лендінг пейдж
 • Магазин для інтернет торгівлі
 • особистий блог, чи блог компанії
 • вузько направлену соціальну мережу
 • іншу індивідуальну сторінку

Ціна середніх хороших сайтів – сайт візитка  150$, інтернет магазин 200$ – ціна вказана з  установками, реєстраціями та консультацією (+1 година в подарунок)!

Веб студія labdev95

Доступна ціна

Підтримка і налаштування

Повний запуск в роботу вашого проекту

Доступна ціна

Підтримка і налаштування

Повний запуск в роботу вашого проекту

Розробляючи замовлення я проводжу якісний і достеменний моніторинг організацій конкурентів, разом з вами аналізуємо авдиторію, на яку розрахований сайт, а також, я даю консультацію з приводу функціоналу майбутнього ресурсу. І ми вирішуємо, який з рушіїв найбільше підійде для використання. Кожний етап створення ви зможете особисто проконтролювати, та висловити свою думку, і внести корегування.

Для створення сайтів, які будуть мати унікальний зміст та неповторне оформлення, студія готова надати додаткові фахові послуги копірайтера та дизайнера. Готовий ресурс буде адаптуватись під будь-який мобільний або персональний пристрій, не втрачаючи своїх властивостей. Проект буде містити налаштовані та оптимізовані мета-теги, та базові можливості для індексації з пошуковими системами. В готовій версії, самостійно, ви зможете додавати тексти, графічні файли, відео та аудіо записи, змінювати інформацію про продукцію, та легко оперувати коштами, якщо це передбачено особливостями замовлення.

Як відбувається створення сайту в місті Чернівці:

Для реалізації вашого проекту я працюю з найпопулярнішими, виключно надійними та перевіреними конструкторами та двіжками:

 • WIX

Платформа з потужним і широким функціоналом, що має безліч макетів з яскравими дизайнами та зручно облаштований редактор. Безперечним плюсом є можливість взаємодії з соц. мережами та налаштоване просування в пошуковиках.

 • Tilda

Найліпший конструктор для лендінгів та портфоліо. Редактор майданчика простий у використанні, Тільда відмінно інтегрується з іншими сервісами, має можливість експортувати файли та підключатись до різноманітних світових систем оплати. На даний час, цей сайтбілдер має найменший час завантаження сторінки, серед інших конкуруючих платформ, що є великою перевагою для конверсії відвідувачів.

 • Weblium

Білдер з штучним інтелектом, який допомагатиме вдало підбирати дизайн для сторінки. Іншими словами – це майже художня галерея, завдяки якій, реалізуються найвибагливіші запити користувача. Крім того, тут також є підключення платіжних систем, СЕО-оптимізація, та можливість необмеженого завантаження даних.

 • CMS WordPress

Рушій, що дозволяє вставки стороннього коду, має перспективу розширення за допомогою плагінів, містить просту і зрозумілу панель адміністрування. Завдяки спеціальним додаткам Вордпрес може включати інструменти для: комерційної діяльності в електронному вигляді, створення зворотного зв’язку, опитувань, розіграшів, тощо.

Адаптивність сайту

За допомогою такої кількості засобів для створення сайтів, у Чернівцях немає аналогів студії ЛабДев95. На рахунку котрої – понад 50 розроблених веб-сайтів. Купити веб-сайт в моїй студії завжди буде «по кишені» замовнику. В залежності від побажань і складності, я розрахую детальний кошторис та сповіщу замовника про орієнтовні терміни виконання.

Маєте питання ?

Яку користь приносить власний сайт?

 • Виняткова рекламна компанія.

Після запуску сайту клієнтська база збільшиться вже в перший тиждень використання. 25-30% користувачів дізнаються про вас, завдяки інформації, що розміщена на ресурсі.

 • Жвавий моніторинг своєї ніші.

Завдяки зворотному зв’язку з відвідувачами та клієнтами, ви швидко зможете оцінити стан продаж, якість продукції чи запропонованих послуг.

 • Працюючий офіс 7 днів в тиждень і 24 години на добу, тобто зможете залишити заявку на цьому сайті і ми розглянемо її з 9-17:00 з пн-пт.

Вся необхідна інформація доступна цілодобово. А клієнт в змозі віднайти відповіді на свої питання в зручний для себе час.

 • Вихід на зовнішній і внутрішній ринки

Щоб запровадити вдале співробітництво потрібно ексклюзивно заявити про себе. Корпоративний веб-портал, чудова можливість зарекомендувати себе перед вітчизняними та закордонними партнерами.

 • Підняття продажів

Більше половини населення земного шару знаходиться в онлайн режимі. А тепер уявіть, що ця авдиторія є вашими потенційними покупцями. З кожним роком знижується  вік людей, що купують в інтернет просторі, відповідно платоспроможний сегмент підвищується. Для цього потрібно лише вдало створити інтернет магазин.

 • Підвищення іміджу

Ви можете бути автором детективних романів, нейл-майстром, сантехніком-водопровідником, чи давати уроки англійської. Будь-яка ніша зайнятості сприймається переконливіше, коли ви заявляєте про себе. Це додає авторитету, вагомості, підіймає над конкурентом. Уявіть: абстрактний Василь Петрович дав оголошення в газету про те, що вдало працює гайковим ключем, а ви – створили власну сторінку, на якій є вся інформація про послуги, контакти, відгуки клієнтів, а ще, вона підв’язана до соціальної мережі. А тепер подумайте до кого звернуться за послугою? Звісно до вас, адже власний інтернет бренд – це презентабельно і впізнавано.

Наші клієнти

Я, та моя студія, щиро радію успіхам своїх клієнтів. Тому, якщо ви спромоглись на розробку власного порталу, я радо відповім на всі запитання, та створю для вашого прибутку унікальний продукт. Веб студія в чернівцях по створенню сайту для запуску або розширення вашого бізнесу в інтернеті!

Хочете замовити створення сайту ?

Ми для своїх клієнтів створюємо адаптивні сайти – послуга яка об’єднує в собі  ряд комплексних робіт. У веб студії LabDev95 (Lab Development 95) в цьому плані зможе надати вам швидке рішення (у нас є велика кількість готових варіантів сайтів)  в плані створення сайту ми зможемо провести консультацію на місці в офісі або онлайн через скайп і вирішити чи потрібен вам готовий веб ресурс чи вам потрібно замовити створення сайту більш складного брендового!

Отож ви вже визначились і вирішили запустити власний проект в інтернеті і хотіли б замовити сайт в Чернівцях так як ви тут проживаєте і вам зручно підійти в наш офіс!

Здійснюємо комплексний підхід і надаємо повний спектр послуг! У нас ви зможете замовити сайт в нашій поки що маленької веб студії але здатній допомогти вирішити ваше питання.

 • зареєструємо домен;
 • розробимо якісний сайт для вас;
 • Розмістити всі дані на хостингу;
 • напишемо якісний і унікальний контент (якщо потрібно буде_);
 • надамо всебічну підтримку і консультацію.

Якщо ви ще до цих пір не знаєте який саме веб сайт підійде для реалізації ваших цілей – це не проблема, тому що ви завше зможете звернутись до нас за консультацією! Ми пропонуємо ті рішення які потрібні саме для вас!

Готовий веб-ресурс буде мати спеціальну панель управління, в якій власник проекту (це б то ви!) зможе легко вносити зміни, додавати різний контент, відео, картинки, редагувати картки товару тощо…

Labdev95 за невеликий період роботи зуміла реалізувати безліч успішних проектів. До кожного клієнта – індивідуальний підхід. Орієнтуємося в першу чергу на бажання замовника, враховуємо його думку і працюємо над веб-ресурсом до тих пір, поки людина не буде повністю задоволена результатом. Наша студія доступна для клієнта в телефонному режимі або режимі повідомлення, готові надати вам підтримку і відповісти на будь-які питання пов’язані із запуском вашого проекту, звертайтеся за номером телефону 099-744-9571 або пишіть нам на пошту info@labdev95.com.ua

Якщо ви вже повністю  визначились і вас цікавить дана послуга, тобто хочете замовити створення сайту в Чернівцях тоді – сміло звертайтеся до нас! Labdev95 – зробимо бізнес в інтернеті доступним за допомогою сайту.

Догори