Створення сайту в Чернівцях

Lab Development 95 – labdev95

Етапи створення сайту

 • Реєструємо Домен + Хостинг
 • Розробляємо дизайн сайту
 • WordPress + Premium theme
 • Чистота в написанні коду
 • Створення унікального сайту
 • Зручність в керуванні сайтом
 • Унікальний текст для сайту
 • Унікальні зображення для сайту
 • Рекламні банера для продаж
 • Настройка Crm Bitrix24
 • Консультація по управлінню
 • Налаштування+ведення реклами (15%)

Веб студія labdev95

Доступна ціна

Підтримка і налаштування

Повний запуск в роботу вашого проекту

Доступна ціна

Підтримка і налаштування

Повний запуск в роботу вашого проекту

Адаптивність сайту

Команда

Тарас

CEO
Програміст. Розробник сайтів під cms WordPress. Введення crm Bitrix24, SMM, аналіз та настройка реклами!

Олександр

Designer
Дизайнер. Розробка макету сайту. Розробка логотипу. Малюю банери для реклами!

Тетяна

Копірайтер
Сфери в яких я пишу: Маркетинг, smm, pr, доставка здорового харчування, жіноче вбрання і білизна, балетна школа, школа англійської мови!

Влада

Рерайтер
Займаюсь в основному рерайтом тексту і роблю це професійно. Мій досвід роботи в копірайтерстві відносно невеликий, але цілком позитивний.

Микола

Копірайтер
Можу писати текст для абсолютно різних сфер бізнесу продаж та послуг. Маю досвід роботи більше 6-ти років!

Маєте питання ?

Наші клієнти

Сучасна розробка якісного веб-ресурсу потребує уважності та компетентності, тому якщо у вас виникала думка про те щоб замовити створення сайту і ви якраз шукали веб студію яка б зробила для вас сайт якісно. Настільки якісно що ваші клієнти змогли легко купувати ваш товар чи послугу як з комп’ютера так і з вашого смартфона – тоді ласкаво прошу ви натрапили на ту саму веб студію яка займається створенням сайту в місті Чернівці в центрі біля ТЦ “Колос”. Ми веб студія в чернівцях по створенню сайту для запуску або розширення вашого бізнесу в інтернеті!

Хочете замовити створення сайту ?

Ми для своїх клієнтів створюємо адаптивні сайти – послуга яка об’єднує в собі  ряд комплексних робіт. У веб студії LabDev95 (Lab Development 95) в цьому плані зможе надати вам швидке рішення (у нас є велика кількість готових варіантів сайтів)  в плані створення сайту ми зможемо провести консультацію на місці в офісі або онлайн через скайп і вирішити чи потрібен вам готовий веб ресурс чи вам потрібно замовити створення сайту більш складного брендового!

Отож ви вже визначились і вирішили запустити власний проект в інтернеті і хотіли б замовити сайт в Чернівцях так як ви тут проживаєте і вам зручно підійти в наш офіс! Тоді раді будемо вам сповістити про те що що ми зробили безліч класних сайтів і хочемо сказати вам що ми:

Здійснюємо комплексний підхід і надаємо повний спектр послуг! У нас ви зможете замовити сайт в нашій поки що маленької веб студії але здатній допомогти вирішити ваше питання. Замовивши у нас – ви звільните Себе від зайвого клопоту, так як всі основні питання ми візьмемо на себе. А саме:

 • зареєструємо домен;
 • розробимо якісний сайт для вас;
 • Розмістити всі дані на хостингу;
 • напишемо якісний і унікальний контент (якщо потрібно буде_);
 • надамо всебічну підтримку і консультацію.

Якщо ви ще до цих пір не знаєте який саме веб сайт підійде для реалізації ваших цілей – це не проблема, тому що ви завше зможете звернутись до нас за консультацією! Ми пропонуємо ті рішення які потрібні саме для вас!

Розробка сайтів здійснюється на базі CMS WordPress (CMS – система управління сайтом). Це досить зручний і гнучкий двіжок, Який можна необмежено розширювати за допомогою різного роду плагінів. Готовий веб-ресурс буде мати спеціальну панель управління, в якій власник проекту (це б то ви!) зможе легко вносити зміни, додавати різний контент, відео, картинки, редагувати картки товару тощо…

Labdev95 за невеликий період роботи зуміла реалізувати безліч успішних проектів. До кожного клієнта – індивідуальний підхід. Орієнтуємося в першу чергу на бажання замовника, враховуємо його думку і працюємо над веб-ресурсом до тих пір, поки людина не буде повністю задоволена результатом.

Для cms wordpress існує безліч різних шаблонів в тому числі і на просторах НЕофіційних сайтів. Ми ж використовуємо тільки офіційні теми з офіційних Repository, а також платні Premium-варіанти!

Робимо проект відповідно до вимог пошукових систем, тексти і мета-теги будуть оптимізовані, тому ви можете відразу ж після запуску приступати до просуванню вашого сайту а також реклами вашого проекту.

Хочете

замовити створення сайту в Чернівцях ?

 
Наша студія доступна для клієнта в телефонному режимі або режимі повідомлення, готові надати вам підтримку і відповісти на будь-які питання пов’язані із запуском вашого проекту, звертайтеся за номером телефону 099-744-9571 або пишіть нам на пошту info@labdev95.cv.ua

Якщо ви вже повністю  визначились і вас цікавить дана послуга, тобто хочете замовити створення сайту в Чернівцях тоді – сміло звертайтеся до нас! Labdev95 – зробимо бізнес в інтернеті доступним за допомогою сайту!

Консультация!

Консультація!

Догори