Створення сайту в Києві

WordPress | Tilda | WiX | Weblium

У чому успіх підприємства? Вроджена «жилка», ділова хватка, розуміння законів бізнесу – можливо, але не першочергово. В нано технологічному світі, весь сенс полягає в грамотному просуванні. Сприяє цьому – професійний сайт. Переповненість ніші, ускладнює процес пошуку майстрових розробників. Фахівців, готових запропонувати комплексні послуги і гарантувати створення сайту, однозначно приносять прибуток – одиницям через велику вартість сайту в більшість веб студій,  на відмінну від нас. LabDev95 – не так давно на ринку, але продукти, виконані студією, вже знайшли схвальні відгуки у клієнтів, і коштує сайт 150$. Ці проекти приносять власникам вигоди понад очікуваної норми, а Lab Development 95, відкриті до нового довгострокового співробітництва. Замовити у нас створення сайту в Києві онлайн можна за телефоном 099-744-9571!

Веб студія labdev95

Доступна ціна

Підтримка і налаштування

Повний запуск в роботу вашого проекту

Доступна ціна

Підтримка і налаштування

Повний запуск в роботу вашого проекту

Як виглядає адмінка сайту клієнта. Створення сайту Ціни.

Створення сайту – можна замовити навіть не встаючи з дивану 🙂

Створення сайту – робота, кропітка і вимагає чималих зусиль. Тому складний процес краще довірити професіоналу. Я допоможу вам створити необхідний для вас сайт такий як наприклад:

 • сайт визитку
 • Лендінг пейдж
 • інтернет  магазин для продаж
 • блог для вас або вашої компанії
 • або інше індивідуальне рішення для вашого бізнесу

Я надаю гарантію на послуги:

 • Реєстрація доменного імені
 • Розміщення даних на хостингу
 • Авторський контент для заповнення, при необхідності
 • Розробка сайту під ваш бізнес
 • Консультація по роботі з сторінками сайту
 • Ведення і настройка реклами (окремо можете замовити, якщо вам це потрібно)

Так дійсно тепер можна сказати що для вас Замовити створення сайту в Києві – справа, що не вимагає надзусиль коли є така веб студія по створенню сайту як LabDev95. Вам потрібно лише зателефонувати за номером 099-744-9571, як альтернатива: написати мені на пошту: info@labdev95.com.ua. Місце положення, для співпраці не проблема. Я перебуваю регулярно на зв’язку, готовий прислухатися до коректив і побажань, навіть в онлайн-режимі. Компетентно послухаю, проконсультую і запропоную оптимальні варіанти оформлення веб-сторінки. Послуга зі створення сайту візитки коштує в середньому 150$ а інтернет магазину 200$ в залежності від складності виконання ціна може коливатися! При цьому ви ще отримуєте 1 годину консультації зі мною по управлінню сайтом та іншої інформації в подарунок!

Адаптивність сайту

Що потрібно знати і як працює продукт?

Створення сайту робимо на такому двіжку як CMS WordPress а також таких конструкторах як WiX, Tilda, Weblium, ми надаємо послугу по створенню сайтів в Києві в онлайн режимі ви зможете замовити не виходячи з дому. Платформа зрозуміла і проста у використанні а також надаю консультацію з управління сайтом, має надійний функціонал і відповідає світовим стандартам, надає необмежений потенціал для подальшого самостійного редагування. Тестуючи сайт, ми завжди:

 • спираємося на думку замовника;
 • допомагаємо правильно визначити цільову аудиторію;
 • проводимо моніторинг безпосередніх конкурентів.

Продукт, на виході, має унікальний зміст, відображає важливі нюанси необхідні для роботи. Надалі, при користуванні, клієнт зможе безпроблемно додавати будь-який контент, арт – відео графіку, управляти товаром, виводити кошти. Для цього не потрібно мати навички веб-програмування. Готовий ресурс буде адаптуватися під мобільні, а також персональні пристрої. Кожен новий етап перевіряється на наявність недоліків і узгоджується зі споживачем. Завдяки тому, що студія використовує тільки офіційні теми для створення сайту, у замовників не виникне проблем з авторськими правами.

Необхідний сайт в найкоротші терміни – у майстерні в наявності близько 100, повноцінно заповнених ресурсів, запускати які можна без зволікань. А розробка складних, індивідуальних конструкцій, з урахуванням персональних вимог – наша фішка.

Маєте питання ?

Що потрібно знати про створення сайту в Києві?

Багато хто думає, що це безглузда витрата грошей – створення сайту? Київ – дуже сильно виріс. При цьому зросли вимоги для продуктивного «виживання» в мегаполісі. Можна олдскульно сподіватися, що рекламу вам створять «бабусі на лавці» або, що клієнти самі знайдуться. Сфери занять, цілі – можуть володіти кардинальними векторами, незмінно одне – перспектива за інтернет технологіями. Вони будуть просувати товари, рекламувати творчість, забезпечувати інформацією передплатників. Зробити персональний веб сайт – життєва необхідність. Інакше, прогрес безжально обнулить можливість отримання прибутку.

Веб-сторінка, виконана нашою студією, виведе справу на новий рівень розвитку, дасть поштовх до дієвого просування. Завдяки власному ресурсу, для підприємства відкриваються такі можливості як:

 • Інформація – оповіщення відвідувачів або клієнтів, про послуги, що надаються, цінову політику, партнерські угоди.
 • Взаємодія – зворотний зв’язок, спілкування між користувачами або компаніями.
 • Реклама – надання послуг, сервісів, продукції. Таргітинг, залучення аудиторії.
 • Імідж – бізнес стає впізнаваним, організація власного унікального бренду
 • Маркетинг – підвищення відсотка продажів товарів і послуг, збільшення попиту на представлену продукцію.

  Від якості розміщеного контенту на ресурсі, залежить співпраця покупця, відвідувача з вами (буде це купівля товару або відвідування письменницького блогу).

  Поки ви витрачаєте час на роздуми, інші вже активно отримують прибуток. Ми раді надати допомогу в розвитку бізнесу, і тим успіхам, яких замовники досягають за нашого сприяння. Зважившись на замовлення веб сайту – ви придбаєте винятковий продукт, що працює на вас за демократичну українську ціну з Європейською якістю веб сайту.

Догори