ВІДЕОКУРСИ:
-Створення сайту візитки
-інтернет магазину
-сайту каталогу
-односторінника

Відтворити відео

професійне навчання

Я створюю сайти різної складності вже на протязі 3-х років на системі управління cms WordPress. Завдяки чому у вас буде набутий досвід від реального розробника сайтів.

цілодобово доступно

Навчатись ви зможете в будь-який зручний для вас час. Сайт-сільното веб IT спеціалістів з відеокурсами буде доступна для вас цілодобово.

постійна підтримка

На протязі всього часу навчання ви зможете спілкуватись зі мною. Що в свою чергу покращить вивчення та багаж ваших знань в рази порівняно зі звичайними відеокурсами.

підтримки і навчання

Заплативши за один із тарифних планів. Ви зможете задавати запитання і навчатись. Також подальше навчання новим курсам і підтримка.

Тарифні плани

$50

Група
  • Всі відеоукурси
  • Перегляд необмежений
  • Можливість задати питання
  • Срок дії необмежений

$200

Індивідуально
  • Все що входить в тариф Група
  • до 3 учнів індивідуально
  • +10год. індивідуального навчання
  • +5год. допомога в створенні сайту

Напишіть мені щоб долучитись до спільноти
і забронювати місце.

питання та відповіді

Перші курси які я записую на даний момент це відеокурси по створенню сайту візитки та односторінника (landing page) на WordPress.

Далі пройдуть курси по створенню блогу. Відеокурс по створенню функціонального інтернет магазину під ключ на системі управління WordPress.

Наступні курси це відеокурс по створенню онлайн платформи навчання, та відеокурс по створенню функціонально розширеного інтернет магазину.

Пізніше вийде відеокурс по створенню сайту на Тільді – ондосторінника, сайта візитки, інтернет магазину.

Перші курси по створенню сайту уже на даний момент записую,  буде проходити навчання на системі управління сайтом cms WordPress. Також пізніше буде записуватись курс по створенню сайту на Тільді.

Ви отримаєте доступ до спільноти без обмежень по часу, тобто зможете переглядати нові курси або існуючі без обмежень і в будь-який момент.

Догори